AFRY Finland Oy

Kati Ukkonen on nimitetty nuoremmaksi projektiarkkitehdiksi Arkkitehtisuunnitteluyksikköön Vantaalle 1.10.2020 alkaen.

Ahsan Abid Kalim on nimitetty projekti-insinööriksi Kiinteistöt ja rakennesuunnittelu -yksikköön Vantaalle 1.10.2020 alkaen.

Suvi Kekki on nimitetty projekti-insinööriksi Vesihuollon Verkostosuunnitteluosastolle Tampereelle 1.10.2020 alkaen.

Chun Lin on nimitetty maisema-arkkitehdiksi ja suunnitteluinsinööriksi Vesihuollon kehittämispalvelut -osastolle Vantaalle 1.10.2020 alkaen.

Elmiira Papinniemi on nimitetty suunnitteluinsinööriksi Vesihuollon kehittämispalvelut -osastolle Vantaalle 1.10.2020 alkaen.

Erik Jonsson on nimitetty suunnittelijaksi Geotekninen suunnittelu -osastolle Vantaalle 5.10.2020 alkaen.

Anna Väisänen on nimitetty johtavaksi asiantuntijaksi Ympäristötutkimukset-osastolle Tampereelle 8.10.2020 alkaen.

Nouman Shah Ali on nimitetty projekti-insinööriksi Kiinteistöt ja rakennesuunnittelu -yksikköön Vantaalle 12.10.2020 alkaen.

Elena Biriukova on nimitetty suunnitteluassistentiksi Siltojen ja taitorakenteiden suunnittelu -osastolle Vantaalle 15.10.2020 alkaen.

Viivi Altis on nimitetty projekti-insinööriksi Vesihuollon Verkostosuunnitteluosastolle Vantaalle 1.11.2020 alkaen.

Aleksi Pöyhönen on nimitetty johtavaksi projektipäälliköksi Kiinteistöt ja rakennesuunnittelu -yksikköön Vantaalle 1.11.2020 alkaen.

Riku Majaranta on nimitetty Vesihuollon Laitossuunnitteluosastolle sähköinsinööriksi 1.11.2020 alkaen.

Mirva Salo on nimitetty suunnittelijaksi Katu- ja aluesuunnittelu -osastolle Tampereelle 23.11.2020 alkaen.

Sami Kuoppamaa on nimitetty projekti-insinööriksi Infrapalvelut Oulu -osastolle 1.12.2020 alkaen.

Valtteri Syri on nimitetty rakennesuunnittelijaksi Infrapalvelut Oulu -osastolle 1.12.2020 alkaen.

Elina Anttonen on nimitetty Pohjavesiosaston osastopäälliköksi 1.1.2021 alkaen.

Tomi Keto on nimitetty projektipäälliköksi Kiinteistöt ja rakennesuunnittelu -yksikköön Vantaalle 1.1.2021 alkaen.

Samuli Turunen on nimitetty projektipäälliköksi Kiinteistöt ja rakennesuunnittelu -yksikköön Vantaalle 1.1.2021 alkaen.

Jesper Jokilehto on nimitetty projektipäälliköksi Arkkitehtisuunnittelu -yksikköön Vantaalle 1.1.2021 alkaen.

Noora Rosenberg on nimitetty suunnitteluavustajaksi Siltojen ja taitorakenteiden suunnittelu -osastolle Vantaalle 1.1.2021 alkaen.

Sami Ruski on nimitetty projektipäälliköksi Katu- ja aluesuunnittelu -osastolle Tampereelle 1.1.2021 alkaen.

Julia Wasberg on nimitetty ympäristökonsultiksi Ympäristökonsultointiosastolle Vantaalle 4.1.2021 alkaen.

Toni Martikainen on nimitetty projekti-insinööriksi Tiesuunnitteluosastolle Vantaalle 11.1.2021 alkaen.

Liisa Kopisto on nimitetty johtavaksi asiantuntijaksi Ympäristökonsultointiosastolle Vantaalle 18.1.2021 alkaen.

Leonardo Kontinen on nimitetty projektiarkkitehdiksi Arkkitehtisuunnitteluyksikköön Vantaalle 1.2.2021 alkaen.

Maarit Priha on nimitetty johtavaksi konsultiksi Ympäristöpalvelut-osastolle Vantaalle 1.2.2021 alkaen.

Jari Antikainen on nimitetty Vesihuollon Laitossuunnittelun tiimipäälliköksi 1.2.2021 alkaen.

Juha Arvas on nimitetty Vesihuollon Laitossuunnittelun Sähkö ja Automaatiotiimin tiimipäälliköksi 1.2.2021 alkaen.

Anne-Mari Aurola on nimitetty Vesihuollon Laitossuunnittelun Prosessitiimin tiimipäälliköksi 1.2.2021 alkaen.

Karin Lepola on nimitetty Vesihuollon verkostosuunnittelun Läntisen tiimin tiimipäälliköksi 1.2.2021 alkaen.

Mikko Viitama on nimitetty nuoremmaksi projektiarkkitehdiksi Arkkitehtisuunnitteluyksikköön Vantaalle 1.2.2021 alkaen.